נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הכי קרוב לחו"ל שאפשר – 3 ימי כיף עם קרמל!

ימי כיף

התקופה הנוכחית גורמת לרבים מאתנו לחפש אחר ימי כיף שמתאימים לכל המשפחה. מדריך זה עולה לרשת, כדי להציג בפניכם את האפשרויות הטובות ביותר שיגרמו לכם ליהנות מכל רגע ולהרגיש בחו"ל, בזמן שאתם בארץ. הישארו כאן ותבחרו את יום הכיף המועדף עליכם, כדי שתוכלו לאגור כוחות ולחזור רעננים לשגרה. 

 

אפשרות ראשונה: קטיף

משפחות עם ילדים צעירים (עד גיל 10) חייבות להכיר ביום הכיף שנחשב לחווייתי לא רק עבור הילדים, אלא גם עבור ההורים. נמליץ לפתוח את הבוקר בקטיף של תותים\ דובדבנים\ פירות הדר (בהתאם לעונה) ולהגיע למקום על בטן ריקה. שכן, במרבית המקומות יאפשרו לכם לא רק לאכול את תכולת הסל, אלא גם להכין לעצמכם ארוחת בוקר מפנקת שתכלול את האפשרויות הבאות:

  • הכנת פיתות על סאג'
  • הכנת סלט פירות
  • סחיטת מיץ ועוד

נמליץ להגיע בלבוש מתאים לקטיף (בגדים נוחים וכובע) ולהתמרח היטב בקרם הגנה.

קטיף

אפשרות שנייה: נהיגה ברכב מרוצים

גם מבוגרים יכולים ליהנות מיום כיף! אם אתם מסכימים עם האמרה הזו ויש לכם יום פנוי מהעבודה, כדאי שתיכנסו כבר עכשיו לאתר קרמל ימי כיף. שכן, שם תוכלו למצוא שוברים לנהיגה עצמאית ברכב מרוצים. השובר יאפשר לכם לנסוע על רכב מרוצים אמיתי למשך 45 או 60 דקות (לבחירתכם). מי שיבחרו ביום כיף זה, צריכים להתלבש יפה במיוחד, מכיוון שצפויים להתקיים במקום צילומי סטילס מקצועיים שיגרמו לכם לרצות לפתח את כל התמונות ולתלות אותן ברחבי הבית.

 

אפשרות שלישית: רפטינג בנהר הירדן

לא צריך לטוס לחו"ל בשביל לעשות רפטינג בנהר גועש – בשביל זה יש את נהר הירדן. מי שמחפשים אחר יום כיף שמתאים לכל המשפחה, צריך לעלות על הרכב ולנסוע לצפון. שכן, שם יש היצע רחב של חברות שמציעות שיט בנהר. ראוי לציין שכל אחד יכול לבחור בסוג השיט המתאים עבורו בהתאם לקריטריונים הבאים:

  • אורך השיט
  • סגנון המסלול
  • רמת קושי

 

טיפ חשוב לסיום: אפשר לשלב בין האפשרויות

יכול להיות שמצאתם את עצמכם תוהים לגבי הבחירה הנכונה ביותר עבורכם מבין 3 ימי הכיף שהוצגו עד כה. אם כן, כדאי שתדעו שנחסוך מכם את ההתלבטות ברגע. שכן, תוכלו לארגן טיול שיתפרס על פני 3 או 4 ימים, במהלכם תשלבו את האטרקציות הנבחרות. אם תבחרו לעשות זאת, כדאי שתשבו מראש מול המפה, כדי שתוכלו לתכנן טיול כוכב שיקל על הנסיעות ממקום הלינה לאטרקציות הנבחרות.

 

השורה התחתונה – זה הזמן ליהנות!

עכשיו אתם מכירים ב – 3 ימי הכיף המומלצים ביותר שנמצאים במרחק נסיעה מהבית. בשלב זה נותר לכם רק לבחור באפשרות (או האפשרויות) המתאימות להרכב המשפחתי שלכם. רגע לפני סיום, נאחל שתבצעו את הבחירה הנכונה שתגרום לכם לחזור הביתה מלאי שמחה ואדרנלין.

ימי כיף

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא תיירות